BUDOWNICTWO
PRZEMYSŁ

MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

VITO specjalizuje się w produkcji produktów samoprzylepnych a spektrum zastosowań produktów jest bardzo szerokie. Uszczelnianie, tłumienie, ochrona, amortyzowanie, montaż, izolacja, dystansowanie – te pojęcia odzwierciedlają ogólną charakterystykę produktów VITO. TECHNIKA SAMOPRZYLEPNA = NOWOCZESNOŚĆ!
VITOFLEX
VITOPUR
VITOLEN
VITOKORK

 

Przekładki do okien

Bezpieczne przekładki VITO do magazynowania i transportu okien

Przekładki dystansujące VITO działają punktowo i dokładnie takie zadanie powinny spełniać. Dzięki swoim amortyzującym, ochronnym właściwościom zapobiegają uszkodzeniom, które mogłyby powstać w trakcie magazynowania i transportu, także ciężkich produktów. Jako samoprzylepne, jednostronnie klejące wykroje na rolce, z papierowym pokryciem, których użycie jest bardzo proste i szybkie, przyczyniają się w znaczący sposób do obniżenia kosztów i minimalizowania szkód powstałych podczas transportu..

VITO – przekładki do okien to amortyzatory i równocześnie odporne na ślizganie przekładki dystansujące.

Przekładki do okien dostarczane są jako samoprzylepne, jednostronnie klejące wykroje na rolce, z papierowym pokryciem. Forma taka znacznie ułatwia proces pracy. Nie jest konieczne czasochłonne zrywanie pokrycia.